×

lipca 29, 2017

Wakacyjna stylizacja


Im bliżej końca wakacji, tym częściej myślę o pracy. O ćwiczeniach, swojej kondycji, powrocie do stuprocentowej formy. Ale nie tylko. Kiedyś pisałam Wam, że każdego dnia przed pracą mentalnie przygotowuję się do prób.
Obecnie przygotowuję się do całego sezonu, analizuję repertuar, jakie spektakle czekają mnie w poszczególnych miesiącach. Chcąc nie chcąc, myślę o tym mimowolnie codziennie, ostatnio nawet śnił mi się powrót do pracy :) Niemniej nie zapominam, że przecież  cały czas mam wakacje! Nad morzem pogoda zmienną jest, myślę że każdy z nas kiedyś się o tym przekonał. Ostatnio na plaży zaskoczył nas deszcz, chociaż nic go nie zapowiadało, wieczorem znów wyszło słońce i namówiłam M. żebyśmy spróbowali zrobić zdjęcia do nowego postu na bloga. Skorzystałam z okazji i założyłam moją nową letnią sukienkę od MLE Collection.


I still have few weeks of holidays left. After the exhausting season 16/17 I do rest every day but also I find some time for a little workout (I wrote about it in a previous post). Nevertheless, I've already started thinking about upcoming season. Our first show is 'Swan lake' by Krzysztof Pastor. I am thinking about my stamina, my strength and physical condition. Knowing when we have each show it is easier to plan and get mentally ready for new season. 
In today's post I would like to show you a typical summer look with my favourite dress from polish brand MLE Collection. The weather at polish seaside is rather unpredictable so once the Sun gets out, we grab the camera and take advantage of the sunshine. 


Sukienka MLE Collection 
Sandały Ryłko 
Koszyk H&M


MIŁEGO DNIA!

SIMPLE.DANCER 

17 komentarzy:

 1. Super sukienka ❤ zdjecia tez mega klimatyczne

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia, cudowny klimat... Aż się człowiek szczęśliwszy robi patrząc na nie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna sukienka, piękne dodatki i piękna sceneria ! :)
  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sukienka świetna i piekne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej - a czy tancerki klasyczne mogą się opalać? Wydaje mi się, że raczej nie są opalone? Jak to jest? ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nie zwracamy na to uwagi.. pamiętam jak przed premierą Don Kichota asystentka choreografa żartowała, żebyśmy nie chodziły na solarium :) to był chyba marzec... Ale obecnie nie sądzę aby to miało duże znaczenie. Za granicą wiele jest tancerek czarnoskórych, głównym przykładem jest Misty Copeland- gwiazda American Ballet Theatre, pierwsza w historii Afroamerykanka, która wcieliła się w rolę Odetty-Odylii w palecie Jezioro łabędzie :)

   Usuń
 6. Piękna sukienka, wyglądasz zjawiskowo ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękno tkwi w prostocie. Świetnie wyglądasz!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaki rozmiar sukienki? :)

  OdpowiedzUsuń

podobne posty
Copyright © 2016 SIMPLE.DANCER's life , Blogger