×

sierpnia 23, 2016

Let's put make-up on!

Makijaż w pracy tancerki to podstawa. W ostatniej klasie szkoły baletowej miałam przedmiot o nazwie podstawy charakteryzacji. Uczyliśmy się nam nim nie tylko jak wykonać poprawnie makijaż sceniczny (pisałam o tym tutaj), ale także wykonywaliśmy makijaże specjalne- postarzanie, malowanie ran czy tęczowy makijaż oka. Niestety nie posiadam zdjęć z tamtego okresu (kto to wtedy wiedział, że telefonem będziemy za 10 lat robić zdjęcia w jakości prawie nieustępującej lustrzankom). Niestety, jak zawsze, panowie mają lepiej. Dlaczego? Bo oni są malowani przez charakteryzatorki zatrudnione w teatrze :) my, kobiety, musimy sobie radzić same, no ale przecież dla nas to przyjemność, prawda?
Dlaczego o tym dzisiaj piszę? Ponieważ mam dla Was małą porcję zdjęć z przygotowań do naszego wielkiego dnia... otóż, wiadomym raczej było, że malować będę się sama :) para fotografów, która towarzyszyła nam tego dnia pierwszy raz 'pracowała' z Panną Młodą, która samodzielnie podjęła się tej czynności. Poszło całkiem sprawnie, zdążyłam nawet pomalować moją przyjaciółkę (świadkową), choć nie obyło się bez stresów :)

Marta i Michał to ogromnie pozytywne małżeństwo! A żeby było jeszcze ciekawiej, co wyszło zupełnie przez przypadek!, mama Marty była w przeszłości wieloletnią solistką baletu Teatru Wielkiego- Opery Narodowej! Koniecznie obejrzyjcie ich prace na stronie, bardzo polecam!

Włosy WILCZA 18/1

Salon Piotra Hulla, o którym pisałam tutaj. Nic dodać, nic ująć. Ania Łazowska uczesała mnie dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam!

Suknia ślubna MADONNA SALON

Sukienkę wybrałam i kupiłam zanim znaleźliśmy miejsce na wesele. Wiedziałam, że ma być góra w koronce i odkryte plecy. Moje preferencje nie zmieniły się nawet na sekundę przez ponad rok od jej kupienia!No to na zdrowie!
Nasze małe wesele odbyło się w klimatycznej Winiarni nad jeziorem w Józefowie.
Moim marzeniem było przyjęcie w stylu rustykalnym i chyba się udało :)
 Było cudownie... śluby są super!
A wspomnienia, które zostają z nami do końca życia jeszcze piękniejsze!


SIMPLE.DANCER

2 komentarze:

  1. Piękna z Was para! Dużo szczęścia i zadowolenia z życia we dwójkę! A zdjęcia bardzo klimatyczne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zdjęcia.
    Wszystkiego najlepszego. :)

    OdpowiedzUsuń

podobne posty
Copyright © 2016 SIMPLE.DANCER's life , Blogger