×

lipca 02, 2016

Because I love dance!


Witajcie! Wakacje nabierają rozpędu, ale dla mnie prawdziwy początek tegorocznego odpoczynku nadejdzie 9 lipca około godziny 17, kiedy wraz z moim już mężem wyjdziemy z kościoła... Tymczasem ogrom obowiązków jaki na siebie zarzuciłam powoli mnie wykańcza ;)
Codziennie mój harmonogram spraw do załatwienia wypełniony jest do maksimum. Z jednej strony to bardzo stresujące, ale z drugiej sprawia mi przyjemność, bo w końcu wszystko, co w tej chwili robię, robię dla nas, abyśmy w sobotę wraz z gośćmi mogli się spokojnie zrelaksować. Mam nadzieję, że mała stagnacja na blogu będzie przez powyższe okoliczności przez Was zrozumiana ;)

Dziś mam dla Was porcję zdjęć z sesji zdjęciowej z Adamem, nasze wspólne wypociny mogliście oglądać już tu, tu oraz tu :) dziś bardziej klasycznie, a druga seria zdjęć z tej sesji pojawi się później wraz z wywiadem z finalistką programu You can dance... Stay tuned!

Przerwa na lemoniadę musiała być. Jak się okazało część zdjęć robiliśmy pod oknami kuchni lokalu, do którego wstąpiliśmy by ugasić pragnienie. Kucharze i obsługa mieli z nas niezły ubaw, ponieważ okna te służyły nam za lustro ;)


Kostium YUMIKO

MIŁEGO DNIA!

SIMPLE.DANCER

6 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia;) No i życzę Ci, żeby w przyszły weekend wszystko poszło tak, jak to sobie wymarzyłaś;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne zdjęcia, cudownie mieć taką pasję, życzę ci wiele sukcesów z nią związanych :) pozdrawiam, Darin Kr blog.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie! I wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteś bardzo wdzięczną modelką :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny strój.

  OdpowiedzUsuń

podobne posty
Copyright © 2016 SIMPLE.DANCER's life , Blogger