×

lutego 19, 2016

SIMPLE.DANCER w pracy

Z Vlaimirem Yaroshenko jako Oberonem oraz Poliną Rusetskaya.

Dziś na blogu krótki powrót do bliższej i dalszej przeszłości... Jak wiecie, dwa tygodnie temu musiałam niespodziewanie zastąpić koleżankę w jednej z solowych wróżek w balecie Johna Neumeiera, Sen nocy letniej. Nie obyło się bez stresu, ale dzięki szybkiej próbie partnerowaŃ z Vladimirem Yaroshenko czułam się dość pewnie i byłam gotowa wyjść na scenę :) Zdjęcia natomiast udało się zrobić Krzysiowi Szabó, za co mu niezmiernie dziękuję- to moja jedyna (poza własnymi wspomnieniami) pamiątka związana z moim małym debiutem.

Z Wową :)
Z Paliną, w tle Paweł Koncewoj jako Demetriusz


Ostatecznie po dwóch miesiącach otrzymałam również od Krzysia zdjęcia, które robił podczas naszego maratonu Dziadka do orzechów! Jak widzicie za kulisami bywa wesoło... ;) Pod maską Króla Myszy skrywa się Paweł Koncewoj.

Na tych zdjęciach jesteśmy na tyle sceny, za dekoracjami widocznymi z widowni- w tym samym czasie na scenie toczyła się akcja baletu :)
I nasze ukochane Śnieżynki... :)
Obecnie Polski Balet Narodowy pracuje nad dwoma baletami Krzysztofa Pastora. Romeo i Julia wraca do repertuaru na początku marca, natomiast premiera Burzy odbędzie się
9 kwietnia...

MIŁEGO DNIA!

SIMPLE.DANCER

3 komentarze:

  1. Jak ja Was kocham :-) !!!! Jesteście wszyscy cudowni !

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny klimat stworzyliście w SNL, taki mistyczny.

    OdpowiedzUsuń

podobne posty
Copyright © 2016 SIMPLE.DANCER's life , Blogger