×

grudnia 04, 2015

SIMPLE.DANCER w pracyDziś na blogu krótka zapowiedź wpisu, w którym pokażę Wam jakie ćwiczenia najczęściej wykonuję w niedawno udostępnionej Polskiemu Baletowi Narodowemu siłowni!
Czy Wy też tak macie, że wszystko, co nowe, świeże i poniekąd nawet nieznane, jest dla Was źródłem motywacji i inspiracji? Do nowej siłowni staram się zaglądać często, mam już swoje ulubione sprzęty i trening, który na nich wykonuję! Ale o tym w kolejnym poście... Stay tuned ;)

Today I would like to show you our new gym! This post is a short preview of the one in which I will show you my favourite workout I am currently working on! As this is a totally new gym for exclusive use of Polish National Ballet, I feel an evtreme motivation. Do you feel like I do when you come to see and work with something new and unknown in some way? :) See you soon in next post from this series!
A w międzyczasie... próby do Dziadka do orzechów idą pełną parą! Już za dwa tygodnie MARATON! Pamiętacie jak to wyglądało w zeszłym roku? Tutaj możecie zobaczyć :)

Meanwhile, the rehearsals of The Nutcracker are on! Soon the marathon takes off! You remember how was it last year? You can remind a bit of it here :)

MIŁEGO DNIA I UDANEGO WEEKENDU!
HAVE A GOOD DAY AND WEEKEND!

SIMPLE.DANCER

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

podobne posty
Copyright © 2016 SIMPLE.DANCER's life , Blogger