×

sierpnia 31, 2015

Baletowa moda #5


Tiulowa spódnica, nawiązująca do XIX-wiecznej paczki romantycznej od dawna zalegała w mojej szafie... miała swój debiut na bankiecie po premierze wieczoru baletowego 1914 w listopadzie ubiegłego roku, ale jej przeznaczenie zawsze było jedno: kostium ćwiczebny.
Od tego sezonu różowa spódnica towarzyszy mi na wszystkich próbach, na które powinnam mieć taką część kostiumu. Zawsze, jeśli na scenę wychodzimy w długich spódnicach czy paczkach, ich ćwiczebne odpowiedniki mamy na sobie podczas prób na sali. Ta doskonale mi służy na próbach do Don Kichota :)

Próby do najbliższych przedstawień Don Kichota w Białymstoku i Łodzi nie zwalniają tempa... ponadto, zespół pracuje nad wieczorem baletowym Obsesje (Adagio&Scherzo, chor. Krzysztof Pastor; Powracające Fale, chor. Emil Wesołowski; Mooving Rooms, chor. Krzysztof Pastor), z którym wystąpi na gościnnych występach w kilku miastach w Polsce.

This tulle skirt, which reminds me of the 19th century tutu, stayed in my wardrobe for far too long! I bought it last year, for the first time I wore it for the banquet after premiere of Polish National Ballet's triple bill called 1914, in November 2014. But I always knew its purpose is to be a rehearsal skirt ;) So this season, I took it out from my closet and it serves me perfectly during Don Quixote rehearsals! What do you think?


Wraz z początkiem nowego sezonu nie mogło zabraknąć w moich zasobach nowych, gotowych do pracy point. Te pary Gaynor'ów zapewne będą mi służyć jeszcze przez długi czas ;)


naszyjnik jev.by Karhla

Spódnicę zamówiłam na Allegro, podobną znajdziecie tutaj i tutaj.
zdjęcia Mateusz Ostaszyk


MIŁEGO DNIA I UDANEGO TYGODNIA :)
HAVE A NICE DAY :)

SIMPLE.DANCER

8 komentarzy:

 1. Również ostatnio zainwestowałam ale w miętową... *.* Świetnie się sprawdza na sali ! Polecam bardzo jeśli ktoś się zastanawia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy mogłabys podać źródło gdzie to kupiłaś? :) bo ja bardzo intensywnie poszukuję. Dziękuję! :)

   Usuń
  2. Na Allegro wielu sprzedających ma w swojej ofercie podobne spódnice :) linki podałam w poście :) miłego dnia!

   Usuń
 2. czy wypożycza Pani stroje do sesji zdjęciowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry. W jakim sensie? Czy ja wypożyczam komuś? :)

   Usuń
  2. Tak dokładnie o to mi chodzi :)

   Usuń
  3. Rozumiem. Raczej nie... to moje prywatne kostiumy, w których ćwiczę na co dzień.. :(

   Usuń
 3. Ooo... kiedyś chciałam taką kupić, ale miałam pewne obawy do tego jak wygląda w rzeczywistości. Chyba jednak kiedyś zainwestuję- wygląda przeuroczo! :)

  OdpowiedzUsuń

podobne posty
Copyright © 2016 SIMPLE.DANCER's life , Blogger