×

lipca 09, 2015

Baletowa moda #4


Witajcie!

Mój odpoczynek na Santorini dobiegł końca... ale wakacje trwają :) dziś jadę do rodzinnego Wrocławia, a następnie... sama jeszcze dokładnie nie wiem, choć pomysłów i planów jest kilka, ale na pewno będę Was informować!
Post z efektami dzisiaj przedstawianej sesji miał pojawić się już w czerwcu, ale nadmiar pomysłów i możliwości stworzenia wpisów o innej tematyce zepchnął go troszkę w dół... ale już jest! A Wam jak mijają wakacje? 

Intensywnie czerwony kostium z wyciętymi plecami i bawełniana koszula w kratę? Połączenie proste i całkiem praktyczne. Nawet na salę baletową, niemniej ja to połączenie wykorzystałam w plenerze. Koszula może służyć nie tylko jako okrycie ramion, ale również jako spódniczka. Kombinacje te wypróbowałam na szybkiej sesji zdjęciowej z Adam Robi Zdjęcia. Kostium został zaprojektowany i wykonany przez znajomą z Łodzi, znajdziecie go tutaj: Juli Garden

Hello guys! I am back from Santorini, Greece, where I was resting for a little while after an exhausting season 14/15! I will be posting pictures from my holidays as well but today I am presenting you, once promised, effects of a photoshoot with my friend, Adam (more of his photos you can find here). In these photos you can see my brand new red leotard from Juli Garden. I set it with a tartan shirt which can be used as either a skirt or simply as a shirt in the ballet studio :) what do you think about this ballet outfit?

Koszula BERSHKA


W czasie wakacji będę Wam pokazywać fotorelacje z naszego pobytu na Santorini, mam nadzieję, że zdjęcia Wam się spodobają, a może nawet zachęcą do odwiedzenia tej uroczej wyspy... :)

Soon, I will post more photos from lovely Santorini... :)


przed zachodem słońca w słynnej Oia :)
before sunset in famous Oia :)

MIŁEGO DNIA!
HAVE A NICE DAY!


SIMPLE.DANCER

2 komentarze:

  1. A gdzie można kupić takie body ? ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. poszukaj tutaj: http://juli-garden.com/new/ :)

      Usuń

podobne posty
Copyright © 2016 SIMPLE.DANCER's life , Blogger