×

czerwca 07, 2015

SIMPLE.DANCER off duty


Ostatnio staram się jak najwięcej korzystać z wolnych dni. Niedziele i poniedziałki spędzam z narzeczonym i przygotowuje nowe materiały na bloga. Pogoda coraz piękniejsza, w mojej głowie co chwila pojawiają się nowe pomysły na posty, które realizuje w wolnych chwilach, ponieważ w pracy muszę pracować na 300 procentowym skupieniu, więc takie momenty naprawdę sprawiają, że się relaksuje i efektywnie odpoczywam. Pamiętacie, jak pisałam Wam, że wiosna sprzyja porządkom i nowej aranżacji naszego wnętrza? W końcu uporałam się z balkonem! Jest już w pełni 'zamieszkiwalny', co mnie ogromnie cieszy, ale najbardziej to cieszy Moodiego, naszego czworonoga :)Dzisiaj ostatni spektakl Polskiego Baletu Narodowego na naszej scenie! Większość moich kolegów rozpocznie w przyszłym tygodniu wakacje, a część wyjeżdża na spektakle do Nowego Jorku i Waszyngtonu! To ogromne wyróżnienie dla naszego zespołu :) ja wraz z Anią, Bartkiem i Tomkiem (oraz Elizą i Shunsuke, którzy są w II obsadzie Wilhelma Tella) czekamy na wakacje do końca czerwca ;) Premiera już za dwa tygodnie!MIŁEGO DNIA!

SIMPLE.DANCER 

2 komentarze:

  1. Widzę, że masz "moją podłogę", ładna jest i cieplutka. Żółte osłonki piękne, pozazdrościłam! Choinka widzę ledwo żyje - moje w podobnym stanie, nawet kaktusy potrafię załatwić :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zdjęcia Twojego balkonu ostatecznie spowodowały podjęcie decyzji o zakupie tej właśnie podłogi :) ehh, choinka już raczej nie do odratowania, ale będę walczyć!! :D a osłonki kupiłam kiedyś kiedyś w Tchibo :) Pozdrawiam!!

      Usuń

podobne posty
Copyright © 2016 SIMPLE.DANCER's life , Blogger