×

czerwca 10, 2015

Because I love dance... cz. 2


Przedstawiam Wam drugą część zdjęć wykonanych przez Tomka Fabiańskiego, mojego kolegę z pracy. Zachęcam Was również do zajrzenia na mój profil na Instagramie - codziennie znajdziecie tam nowe zdjęcia a niebawem nową porcję filmów... ;) 

Here you go with another part of the photos taken by my friend, Tomek Fabiański who is also a dancer in Polish National Ballet. Also, check out my Instagram account for a daily portion of my photos and movies :)

Tuniczka/Skirt DESIGNEDBYALICE
Wakacje tuż, tuż... na razie każdą wolną słoneczną chwilę spędzam na ostatecznie urządzonym balkonie w pełni gotowym do lata ;)

Summer soon... for now, I'm spending my free time on my newly decorated nad fully ready for holidays balcony! Just Sun is what I need... :)MIŁEGO DNIA!
HAVE A NICE DAY!

SIMPLE.DANCER

9 komentarzy:

 1. Jakich używa pani baletek? Ja zauważyłam, że moje (używam baletek Grishko) marszczą się, i nie widać dokładnie linii stopy. Czy to kwestia tego, że są źle dobrane lub tego, że w nieprawidłowy sposób naciągam stopy? Może to zależy od modelu? Mogłaby mi pani jakieś polecić (jakiś konkretny producent, model), bo i tak planuje zakup nowych :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja używam baletek Sansha Pro, ale wiem, że dużo moich koleżanek korzysta z baletek marki Bloch. Baletki muszą być bardzo dopasowane, w zasadzie powinnaś czuć się w nich, jak w drugiej skórze.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia są bardzo piękne!
  Myślałam w pierwszej chwili że to basen na podwórku, ale to nie basen ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha xD to trampolina :) pozdrawiam i dziękuję!

   Usuń
 4. Mam pytanie czy po prywatnej szkole baletowej można tańczyć w teatrze tak jak Ty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo trudne pytanie... do teatrów na całym świecie odbywają się audycje, na które zgłaszają się dziesiątki, setki tancerzy. Wszystko zależy na jakim poziomie jest szkoła, na jakim poziomie jest osoba, która do takiej szkoły uczęszczała a chce dostać się do profesjonalnego zespołu baletowego.

   Usuń
  2. ślicznie dziękuję za odpowiedź

   Usuń
 5. Piękny strój :)

  OdpowiedzUsuń

podobne posty
Copyright © 2016 SIMPLE.DANCER's life , Blogger