×

maja 01, 2015

SIMPLE.DANCER off dutyJak wiecie, jedną z moich pobocznych pasji jest urządzanie wnętrz :) Ach, jakże wiosna ku temu sprzyja! Kwiecień był chyba jednym z najbardziej intensywnych miesięcy sezonu 2014/15. 11 spektakli, mnóstwo prób, dodatkowo z kilkoma koleżankami brałyśmy udział w Gali Jubileuszowej 90lecia Polskiego Radia, do której próby miałyśmy poza godzinami naszej codziennej pracy... myślenie o wiosennych dekoracjach w moim mieszkaniu i wprowadzanie ich w życie pozwalały mi na zrelaksowanie się i chwilowe zapomnienie o zabieganej codzienności... Jak najprościej wprowadzić do wnętrza powiew wiosennej świeżości? Oczywiście kwiatami :) uwielbiam tulipany i ogromnie się ucieszyłam, kiedy dostałam cudowne bukiety z okazji mojego debiutu w Bolerze w Don Kichocie. Mój stół uginał się pod ich ciężarem, niemniej udało mi się je okiełznać. 


Justyna Ćwiklińska, Dominika Zasłona-Dukielska, Daria Majewska oraz M... jeszcze raz z całego serca dziękuję serdecznie za kwiaty! Warto we wnętrzu postawić na jeden lub dwa kolory przewodnie. W tym roku pastele i mięta są numerem jeden na mojej liście! Kilka dodatków w ulubionych, wiosennych kolorach, na przykład poszewki na poduszki, świeczniki, podstawki lub obrus zmieni Wasze wnętrze w dosłownie kilka chwil! A sprawi Wam ogromnie dużą radość i doda energii do działania! Mnie moje pomysły na aranżację wnętrza, zawsze motywują do sprzątania ;)

Pozostało mi jeszcze uporać się z balkonem... zamysł jest, trzeba tylko znaleźć czas na jego realizację! 

Weekend majowy właśnie się rozpoczął... Polski Balet Narodowy nie próżnuje i już jutro po porannych próbach do Casanovy w Warszawie, jedziemy do Bydgoszczy na gościnny występ w ramach Festiwalu Operowego w Operze Nova (będziemy tańczyć Don Kichota) :) 


Życzę Wam udanego weekendu!


SIMPLE.DANCER 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

podobne posty
Copyright © 2016 SIMPLE.DANCER's life , Blogger